Проблемна адаптація здоров’я дитини до нового колективу?

Головна / Блог / Проблемна адаптація здоров’я дитини до нового колективу?

Інноваційний продукт Бактобліс сприяє захисту здоров'я Вашої дитини

Досить часто довгоочікуваний похід в садок закінчується проблемами зі здоров’ям дитини. Після першого ж візиту соплі, кашель, а посидів пару днів вдома – і все в порядку. Знову пішов у сад – і все по колу. Це відбувається з багатьма, але далеко не з усіма дітьми. Спробуємо розібратися, що стає причиною виникнення проблеми і чи можна її уникнути.

З чого все починається?

Безсумнівно, що дитина таким чином відреагувала на контакт з іншими дітьми й предметами та «підчепила» інфекцію, бактерії або навіть вірус. Саме верхні дихальні шляхи, горло і носоглотка – перша лінія захисту, з якою стикається інфекція. Нежить і невеликий кашель – захисна реакція імунної системи на патогенну середу, яка виникає при попаданні інфекції в мікрофлору ротової порожнини та носоглотки дитини.

Дитина посиділа вдома, кількість збудників знизилася, і вона знову здорова. Але при попаданні в групу інших дітей все знову повторюється. Це говорить про те, що ротова порожнина і носоглотка не справляються з функцією захисту. Чому ж, перебуваючи в однакових умовах, деякі діти реагують по-різному? І чи можна збільшити захисну функцію локально?

Корисний стрептокок

Медики та вчені з’ясували, що сприйнятливість до захворювань вуха, горла і носа багато в чому залежить від стану мікрофлори слизової носоглотки. У ході досліджень вони відкрили цікавий факт: виявляється близько 2% населення нашої планети взагалі не страждають респіраторними захворюваннями. Саме вивченням того, що захищає людей від хвороби, і зайнялися вчені. З’ясувалося, що в порожнині рота і в носоглотці у цих людей постійно присутня специфічно корисний стрептокок штаму Streptococcus salivarius BLIS K12.

Відкриття було зроблено вченим з Нової Зеландії Джоном Таггом. У той час як всі дослідження були спрямовані на пошук ефективного лікування, професор вирішив дослідити організми здорових дітей, які рідше за інших схильні до респіраторних захворювань. Він і зміг виявити наявність корисного стрептокока саліваріус у носоглотці цих дітей.

Цікаво, що саме цей штам стрептокока найпершим починає заселяти порожнину рота новонароджених. Його особливість полягає в тому, що він здатний колонізувати весь простір слизової, не залишаючи місця патогенним організмам. Це природний мешканець мікрофлори ЛОР-органів, який не завдає шкоди людині. Але якщо кількість цього стрептокока скорочується, то бактерії й віруси «відвойовують» собі простір, викликаючи нежить, кашель, почервоніння горла, викликають хвороби вуха, носа, ясен, зубів і навіть неприємний запах з рота.

Респіраторний пробіотик

Отримавши відповідь, що саме захищає від інфекції, був розроблений респіраторний пробіотик «Бактобліс», який містить в собі специфічно корисний стрептокок штаму Streptococcus salivarius BLIS K12 для захисту носоглотки й ротової порожнини.

При цьому продукт не має протипоказань і побічних дій, його можна застосовувати для профілактики, під час лікування і в період відновлення після хвороби дітям з одного року.

Під час хвороби «Бактобліс» допоможе зменшити набряклість, послабити хворобливі відчуття в носоглотці, а також зняти загальну інтоксикацію. А в відновлювальний період після захворювання – підвищить стійкість до повторних інфекцій.

При прийомі в профілактичних цілях «Бактобліс» показав хороші результати по зниженню захворюваності в дитячих колективах в періоди епідемій грипу і ГРВІ. А також він значно знижує ризик захворювання дитини під час адаптації до дитячого садка.

Хоча курс застосування становить від 10 днів, необхідну кількість корисного стрептокока висівається вже на третю добу застосування респіраторного пробіотика «Бактобліс», забезпечуючи повний захист організму дитини.

Як застосовувати?

«Бактобліс» випускається у формі таблеток білого кольору або в саше, які призначені для дітей від 6 місяців. Таблетку необхідно тримати в роті до повного розчинення. Досить 1 таблетки на добу. Творці респіраторного пробіотика подбали, щоб його було комфортно приймати дітям: таблетки мають приємний полуничний аромат і солодкуватий смак. Якщо дитина сам не може розсмоктувати таблетку, допускається її подрібнення.

Тепер з першим респіраторним пробіотиком «Бактобліс» можна бути впевненим в тому, що дитина надійно захищений і готовий до адаптації в дитячому саду, а також до перебування в будь-якому дитячому колективі без шкоди для здоров’я.