Бактобліс: якщо в роті мікробний апокаліпсис!

Головна / Блог / Бактобліс: якщо в роті мікробний апокаліпсис!

Носоглотка і порожнина рота – перша лінія захисту організму дитини, яка зустрічає віруси й бактерії. Досить часто при лікуванні простудних захворювань малюкові призначають антибактеріальні препарати. На жаль, разом з патогенними мікроорганізмами ліки знищують і хороші бактерії, причому не тільки в кишечнику, але і в ротоглотці. Ну, а коли мікрофлора порушена, вона нестійка до зовнішніх чинників.

В результаті це призводить до частих недуг, важкого перебігу хвороби та ускладнень.

Важливість мікрофлори носоглотки

Медики та вчені з’ясували, що сприйнятливість до захворювань вуха, горла і носа багато в чому залежить від стану мікрофлори слизової носоглотки. В ході досліджень вони відкрили цікавий факт: виявляється близько 2% населення нашої планети взагалі не страждають респіраторними захворюваннями. Саме вивченням того, що захищає людей від хвороби, і зайнялися вчені. З’ясувалося, що в порожнині рота і в носоглотці у цих людей постійно присутній специфічно корисний стрептокок штаму Streptococcus salivarius BLIS K12.

Відкриття було зроблено вченим з Нової Зеландії Джоном Таггом. У той час як всі дослідження були спрямовані на пошук ефективного лікування, професор вирішив дослідити організми здорових дітей, які рідше за інших схильні до респіраторних захворювань. Він і зміг виявити наявність корисного стрептокока саліваріус в носоглотці цих дітей.

Цікаво, що саме цей штам стрептокока найпершим починає заселяти порожнину рота новонароджених. Його особливість полягає в тому, що він здатний колонізувати весь простір слизової, не залишаючи місця патогенним організмам. Це природний мешканець мікрофлори ЛОР-органів, який не завдає шкоди людині. Але якщо кількість цього стрептокока скорочується, то бактерії та віруси «відвойовують» собі простір, викликаючи нежить, кашель, почервоніння горла, викликають хвороби вуха, носа, ясен, зубів і навіть неприємний запах з рота.

Респіраторний пробіотик

Отримавши відповідь, що саме захищає від інфекції, був розроблений респіраторний пробіотик «Бактобліс», який містить в собі специфічно корисний стрептокок штаму Streptococcus salivarius BLIS K12 для захисту носоглотки та ротової порожнини.

При цьому продукт не має протипоказань і побічних дій, його можна застосовувати для профілактики, під час лікування і в період відновлення після хвороби дітям з шести місяців.

Під час хвороби «Бактобліс» допоможе зменшити набряклість, послабити хворобливі відчуття в носоглотці, а також зняти загальну інтоксикацію. А у відновлювальний період після захворювання – підвищить стійкість до повторних інфекцій.

При прийомі у профілактичних цілях «Бактобліс» показав хороші результати по зниженню захворюваності в дитячих колективах в періоди епідемій грипу і ГРВІ. А також він значно знижує ризик захворювання дитини під час адаптації до дитячого садка.

Хоча курс застосування становить від 10 днів, необхідна кількість корисного стрептокока висівається вже на третю добу застосування респіраторного пробіотика «Бактобліс», забезпечуючи повний захист організму дитини.

Як застосовувати?

«Бактобліс» випускається у формі таблеток білого кольору або в саше, які призначені для дітей від 6 місяців. Таблетку необхідно тримати в роті до повного розчинення. Досить 1 таблетки на добу. Творці респіраторного пробіотика подбали, щоб його було комфортно приймати дітям: таблетки мають приємний полуничний аромат і солодкуватий смак. Якщо дитина сама не може розсмоктувати таблетку, допускається її подрібнення.

Тепер із першим респіраторним пробіотиком «Бактобліс» можна бути впевненим в тому, що дитина надійно захищена від частих респіраторних захворювань і їх ускладнень, а також готова до адаптації в дитячому садку і перебуванню в будь-якому дитячому колективі без шкоди для здоров’я.