Часті запитання
Як правильно приймати Бактобліс?
Важливо приймати Бактобліс курсом, який відповідає вашим потребам. Для профілактики респіраторних інфекцій ми радимо курс 90 днів поспіль. Також важливо приймати Бактобліс на ніч, вже після чищення зубів, це створить найкращі умови для засвоєння корисної мікрофлори.
Як правильно зберігати Бактобліс?
Бактобліс потрібно зберігати в холодильнику весь час (відкриту упаковку, або ту, яку ви купили на потім). Так корисні бактерії будуть залишатись активними, а отже вони зможуть створити колонію та захисну біоплівку на слизових оболонках. Для транспортування Бактобліс поза холодильником може бути не більше ніж 48 годин.
Чи можна застосовувати Бактобліс разом з антибіотиком?
Якщо під час лікування антибіотиком ви будете приймати Бактобліс, це не завдасть вам шкоди, але зменшить ефективність засвоєння респіраторної флори. Антибіотики діють не лише на хвороботворні бактерії, а й на корисні.
Чи можна приймати Бактобліс під час хвороби?
При перших симптомах респіраторної інфекції бажано приймати Бактобліс 10 днів поспіль. Якщо ви прийматимете Бактобліс під час лікування антибіотиками, то він може не спрацювати, тому що антибіотик також діє і на корисні бактерії. Застосування місцевих антисептиків (наприклад, засобів для горла) потрібно розвести з прийомом Бактоблісу не менше ніж на дві години, тобто спочатку обробити горло, а за дві години або пізніше прийняти таблетку Бактоблісу.
Чи є протипоказання для застосування Бактобліс?
Зазвичай Бактобліс добре переноситься, й оскільки це дієтична добавка, не потребує особливої обережності під час застосування. У нього високий профіль безпеки. Проте Бактобліс слід застосовувати з обережністю за наявності підвищеної чутливості або алергії на один із компонентів.
Чи можна приймати Бактобліс довше ніж 90 днів?
Самостійно змінювати тривалість курсу не бажано. Проте, якщо ваш лікар вважає за потрібне, він може призначити Бактобліс курсом більше ніж 90 днів.
З якого віку можна приймати Бактобліс?
Бактобліс дозволений з 6 місяців, для малюків є спеціальна форма саше.
Чи можна приймати Бактобліс під час вагітності?
Бактобліс має високий профіль безпеки, тому він дозволений вагітним і годуючим без обмежень.