• /
  • /

Що потрібно зробити одразу після одужання від інфекції?

Мало одужати після інфекції, потрібно ще закріпити результат. Особливо, якщо для лікування застосовувались антибіотики. Можна навіть почуватись цілком здоровим. Але, якщо процес відновлення після хвороби не буде ефективним, інфекція може повернутись з підкріпленням.

Неочевидні втрати

В перші дні після завершення хвороби організм особливо вразливий до нового інфікування. Навіть якщо антибіотики не застосовувались, мікрофлора суттєво змінюється під впливом патогенних мікробів. В цей час бактерій, що забезпечують бар’єрну функцію слизових, стає набагато менше: їх було втрачено в боротьбі з інфекцією. На їх місце дуже швидко можуть прийти умовно патогенні або патогенні мікроорганізми, і ніщо їм не завадить. Це може призвести до того, що подальші інфекційні процеси будуть тривати довше а їх наслідки будуть тяжчі. Зокрема, розвиток хронічних респіраторних захворювань часто йде саме за цим сценарієм.

Відновлення мікрофлори рота і горла після курсу антибіотиків

Відновлювати мікрофлору кишківника після курсу антибіотиків вже багато років стало звичним. Ніхто не дивується, коли лікар призначає лакто та біфідобактерії. Але не менш важливо повертати й природний захист слизовим оболонкам рота і горла, використовувати для цього респіраторну мікрофлору.

Використання антибіотиків часто є необхідним, і не потрібно уникати їх лише через страх втратити корисні бактерії. Важливо розумно планувати відновлення після хвороби та вчасно повернути респіраторну флору. Це важливо зробити якомога швидше, поки слизові знов не заселились патогенними мікроорганізмами.

Бактобліс прискорює природне відновлення після хвороби

Респіраторна флора Бактобліс у вигляді таблетки або саше, на смак як цукерка. Проте вона спроможна забезпечити міцний щит від повторного інфікування на фоні зниженого імунітету одразу після одужання. Сили повертаються швидше.

Бактобліс складається з бактерій, які здатні захистити респіраторні шляхи від проникнення патогенної флори, створюючи біоплівку та виділяючи природні протимікробні речовини. Повний курс Бактобліс складає 30 днів, 1 таблетка або саше на ніч. Але ми радимо повторити курс через 3 місяці, якщо ви застосовуєте Бактобліс вперше.