Бактоблис респираторный пробиотик
Бактобліс
Респіраторний пробіотик
Як застосовувати
Best product of the year 2015 Geneva Switzerland
BLIS K12 ТМ
Бактобліс містить перший у світі запатентований пероральний пробіотик Streptococcus salivarius K12 (BLIS K12™) для попередження бактеріальних і вірусних захворювань ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів, а також усунення неприємного запаху з рота (галітозу) у дітей та дорослих.
Опис
Детальніше
Приймали антибіотик для лікування захворювань дихальних шляхів?

Найчастіше, під час лікування респіраторних захворювань, діти приймають антибіотики.

При всіх перевагах і необхідності, антибіотики мають і побічні дії. При їх прийомі порушується мікрофлора порожнини рота і верхніх дихальних шляхів, а регулярний прийом антибіотиків призводить до появи мікроорганізмів, стійких до препаратів. Це в майбутньому провокує повторні респіраторні захворювання у дітей та їх хронічні прояви.

Бактобліс - відновлює і зберігає захисну мікрофлору на тривалий період, попереджає негативні наслідки антибіотиків на мікрофлору ротоглотки.

Рекомендації
Як відновити мікрофлору ротоглотки?

Порушення мікробіологічної рівноваги верхніх дихальних шляхів можуть спровокувати безліч факторів: різні хронічні захворювання; алергія; несприятливі фізичні (переохолодження, інсоляція тощо); хімічні фактори; фізичне, інтелектуальне і психоемоційне перенапруження; прийом антибактеріальних, гормональних та інших препаратів; недолік харчування; гіповітаміноз та ін. Тому питання відновлення мікрофлори респіраторного тракту сьогодні вельми актуальне, адже хронічні захворювання ЛОР-органів займають значне місце в структурі патологій, як у дорослих, так і у дітей.
 

Респіраторний пробіотик Бактобліс сприяє:
● відновленню мікрофлори респіраторного тракту після прийому антибіотиків;
● запобіганню розмноження патогенних бактерій;
● підвищенню рівня опору організму інфекціям в період сезонних захворювань.
Він відновлює бактеріальний баланс в ротовій порожнині і верхніх дихальних шляхах за рахунок їх колонізації вже на 3-у добу і здатності одночасно виділяти 2 бактеріоцини (Salivaricin А2 і В), що відносяться до класу лантібіотиків (агентів, що обмежують зростання безлічі видів патогенних бактерій).

 

Рекомендації
Опис
Детальніше
Хворіли 3 і більше разів на рік респіраторними захворюваннями?

Носоглотка і порожнина рота - перша лінія захисту організму дитини, яка зустрічає віруси і бактерії. При частих хворобах мікрофлора слизової порушується, що призводить до зниження опірності і підвищення сприйнятливості до інфекції.

Влітку батьки займаються оздоровленням дітей, щоб підготувати підростаючий організм до майбутнього навчального року. Однак восени і взимку складно вберегти чадо від сезонних захворювань, причиною яких стають інфекції дихальних шляхів. З цією проблемою стикаються і дорослі, але діти знаходяться в зоні підвищеного ризику. Вони можуть хворіти респіраторними захворюваннями до 6-10 раз на рік.

Бактобліс - підсилює захисну бар'єрну функцію слизових верхніх дихальних шляхів.

Рекомендації
Є сучасне рішення!

Бактерії і віруси осідають на слизових оболонках носа і ротоглотки, провокуючи їх роздратування і запалення. В цьому випадку складно тримати оборону проти збудників респіраторного захворювання. Якщо вчасно не почати лікування, інфекція дихальних шляхів може стати причиною ускладнень. Вони призводять до погіршення стану дитини і розвитку частих захворювань дихальних шляхів.

Респіраторний пробіотик Бактобліс допомагає відновити природну мікрофлору слизових оболонок ротоглотки і підвищує стійкість організму до бактерій, що особливо доречно в пік захворюваності - восени і взимку.

Розробники передбачили все, щоб прийом препарату не викликав у дітей стрес. Таблетки нагадують цукерки з приємним полуничним смаком, які потрібно розсмоктувати. З швейцарським пробіотиком ви забудете про респіраторні захворювання і ускладненнях у вигляді тонзиліту, фарингіту, отиту. Бактобліс - ефективна профілактика респіраторних інфекцій!

Рекомендації
Опис
Детальніше
Проблемна адаптація здоров'я дитини до нового колективу?

На жаль, дитячий сад і часті застуди - поняття, які часто стоять поруч. Дослідження підтверджують, що дитина в середньому хворіє в 2 рази частіше в колективі.

Адаптація до дитячого садка повинна включати психологічну підтримку. Новий колектив - стрес для дитини. З цим фактом пов'язане неухильне зростання захворюваності дітей в дошкільних та шкільних установах. Стресові ситуації послаблюють імунітет, зокрема захисні функції слизової ротоглотки. На цьому тлі активізуються патогенні мікроорганізми, розвивається респіраторний дисбіоз і чергова хвороба.

Постійний прийом Бактобліс допоможе посилити захист слизових і знизити частоту респіраторних захворювань у дітей в нових колективах.

Рекомендації
Адаптація до дитячого саду

Адаптація до дитячого садку - складний період, коли дитині потрібна підтримка. Найскладніше проходить адаптація в яслях, бо малюк ще не готовий надовго розлучатися з мамою. Щоб не допустити зайвий стрес важливо заздалегідь розповісти малюкові, куди він вирушає і навіщо:
● грайте в дитсадок будинку;
● сходіть туди на екскурсію;
● розкажіть дітям, що вони будуть робити протягом дня;
● подаруйте невеликий амулет або річ, яка буде заспокоювати, якщо малюк засумує.

Психологічна підготовка - 50% успіху, далі варто подбати про здоров'я малюка. У таких дітей до стандартних причин виникнення респіраторних хвороб додаються соціально-психологічні (стрес, перевтома і т.д.), Які додатково послаблюють захисну функцію слизових ротоглотки. На цьому тлі дитини підвищується сприйнятливість до інфекцій і він починає частіше хворіти

Бактобліс підсилює захисну бар'єрну функцію слизових верхніх дихальних шляхів і підвищує стійкість до різних патогенних мікроорганізмів. Він підходить для профілактики фарингіту, отиту, тонзиліту. Його ефективність і безпека підтверджена 30-річним досвідом і клінічними дослідженнями.

Рекомендації
Про Бактобліс
Чому
 2%
дітей НЕ хворіють на ГРЗ?

Постійна присутність штаму Streptococcus Salivarius BLIS K12™ не пропускає інфекцію в організм.

Бактобліс - містить штам Streptococcus salivarius K12 (BLIS K12™)

для попередження розвитку тонзиліту, фарингіту, середнього отиту, а також усунення неприємного запаху з рота (галітозу) у дітей і дорослих.

Бактобліс виробляє 2 потужні антимікробні субстанції (саліваріцін A і Б)

які здатні пригнітити або обмежити зростання небажаних бактерій, що призводять до розвитку хвороб вуха, горла, носа, ясен, зубів, а також неприємного запаху з рота.

Історія винаходу
Streptococcus salivarius BLIS K12

було виділено в Новій Зеландії професором Джоном Таггом з мікрофлори рота здорової дитини, яка протягом декількох років була абсолютно здорова і ні разу не захворіла ЛОР-захворюванням

Streptococcus salivarius

штам корисних бактерій, в нормі присутніх і складаючих до 40% загальної популяції бактерій здорової ротової порожнини

BLIS

абревіатура від англійського терміна "Bacteriocin-Like Inhibitory Substance" - «Бактеріоцино-подібна інгібіторна субстанція»

Bluestone Pharma Switzerland

власник торгової марки Bactoblis®

Bactoblis®

кращий нутрицевтик 2015 року (Geneva Switzerland)

Ефективність та безпечність підтверджена численними науковими роботами протягом більше ніж 30 років

Ефективність та безпечність штаму BLIS K12 підтверджена численними науковими роботами протягом більше ніж 30 років

Переваги
Перший в Україні
1 раз на день
42 патенти по світу
Для будь-якого віку
Більше 30 років клінічних досліджень
Високий профіль безпеки
Гіпоалергенний
Як застосовувати
Повільно розсмоктувати, не запиваючи водою
На ніч, після чистки зубів
Рекомендується не їсти і не пити мінімум 30 хвилин після прийому
Зберігати в холодильнику
Відновлення мікрофлори ротоглотки після курсу антибіотиків
1 раз на день
20-30 днів
Попередження і зменшення епізодів респіраторних захворювань
1 раз на день
30-90 днів
Галітоз (неприємний запах з рота) та захворювання ротової порожнини
1 раз на день
10-15 днів