Бактоблис респираторный пробиотик
Бактобліс
Респіраторний пробіотик. Відновлення природного антибактеріального захисту
Як застосовувати
Best product of the year 2015 Geneva Switzerland
ТМ BLIS K12
Бактобліс містить перший в світі запатентований пероральний пробіотик Streptococcus salivarius K12 (BLIS ™ K12) для профілактики тонзиліту, фарингіту, середнього отиту, а також для лікування неприємного запаху з рота (галітозу) і орального кандидозу у дітей та дорослих.
Опис
Детальніше
Приймали Антибіотик для лікування захворювань дихальних шляхів?

Більше 90% дітей приймають антибіотик для лікування захворювань респіраторного тракту.

При всіх перевагах і необхідності, антибіотики мають побічні дії. При їх прийомі порушується мікрофлора порожнини рота і верхніх дихальних шляхів, а регулярний прийом антибіотиків призводить до появи мікроорганізмів, стійких до препаратів. Це в майбутньому провокує повторні респіраторні захворювання у дітей, їх хронічні прояви.

Бактобліс - відновлює і зберігає захисну мікрофлору на тривалий період, попереджає негативні наслідки антибіотиків на мікрофлору ротоглотки.

Рекомендації
Як відновити мікрофлору ротоглотки?

Порушення мікробіологічної рівноваги в ЛОР-органах можуть спровокувати безліч факторів: різні хронічні захворювання; алергія; несприятливі фізичні (переохолодження, інсоляція тощо), хімічні фактори; фізичне, інтелектуальне і психоемоційне перенапруження; прийом антибактеріальних, гормональних та інших препаратів; недолік харчування; гіповітаміноз та ін. Тому питання відновлення мікрофлори респіраторного тракту сьогодні вельми актуальне, адже хронічні захворювання ЛОР-органів займають значне місце в структурі патологій, як у дорослих, так і у дітей.
Респіраторний пробіотик Бактобліс (Streptococcus Salivarius BLIS K12) сприяє:
● відновленню мікрофлори респіраторного тракту після прийому антибіотиків;
● запобігання розмноження патогенних бактерій;
● підвищення рівня опору організму інфекціям в період сезонних захворювань.
Він відновлює бактеріальний баланс ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів за рахунок їх колонізації вже на 3-у добу і має здатність одночасно виділяти 2 бактеріоцини (Salivaricin А2 і В), що відносяться до класу лантібіотиків - агентів, що обмежують зростання безлічі видів патогенних бактерій.
Для профілактики інфекційних захворювань у дітей приймати Бактобліс необхідно не менше 10 днів, а при важких формах - до 90. Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем.
Бактобліс - ваш помічник у профілактиці захворювань верхніх дихальних шляхів малюка.

Рекомендації
Опис
Детальніше
Хворіли 3 і більше разів на рік респіраторними захворюваннями?

Носоглотка і порожнина рота - перша лінія захисту організму дитини, яка зустрічає віруси і бактерії. При частих хворобах мікрофлора слизової порушується, що призводить до ослаблення імунітету і відкриває шлях для інфекції.

Влітку батьки займаються оздоровленням дітей, щоб підготувати підростаючий організм до майбутнього навчального року. Однак восени і взимку складно вберегти чадо від сезонних захворювань, причиною яких стають інфекції дихальних шляхів. З цією проблемою стикаються і дорослі, але діти знаходяться в зоні підвищеного ризику. Вони можуть переносити респіраторні захворювання до 6-10 разів на рік.

Бактобліс - підсилює захисну бар'єрну функцію слизових верхніх дихальних шляхів.

Рекомендації
Є сучасне рішення!

Бактерії і віруси осідають на слизових оболонках носа і ротоглотки, провокуючи їх роздратування і запалення. В цьому випадку складно тримати оборону проти збудників респіраторного захворювання. Якщо вчасно не почати лікування, інфекція дихальних шляхів може стати причиною ускладнень. Вони призводять до погіршення стану дитини і розвитку хронічних ЛОР-захворювань.

Для цього професор Джон Тагг з Нової Зеландії вивів штам Streptococcus Salivarius BLIS K12, який став основою продукту Бактобліс. Респіраторний пробіотик допомагає відновити природну мікрофлору слизових оболонок ротоглотки. Продукт підвищує стійкість організму до бактерій, що доречно в пік захворюваності - восени і взимку.

Завдяки цьому дитина буде хворіти рідше і ви не будете думати, чому дитина так часто хворіє. Досить пити по одній таблетці перед сном протягом 10 днів. Виробники передбачили все, щоб прийом препарату не викликав у дітей стрес. Таблетки нагадують цукерки, адже вони з приємним полуничним смаком, їх потрібно розсмоктувати, після прийому не можна їсти і пити півгодини. З швейцарським пробіотиком ви забудете про респіраторні захворювання і ускладнення у вигляді тонзиліту, фарингіту, отиту. Продукт допоможе позбутися неприємного запаху з рота. Бактобліс - ефективна профілактика респіраторних інфекцій!

Рекомендації
Опис
Детальніше
Проблемна адаптація здоров'я дитини до нового колективу?

На жаль, дитячий сад і хвороби - поняття, які часто стоять поруч. Дослідження підтверджують, що дитина в середньому хворіє в 2 рази частіше в колективі.

Адаптація до дитячого садка повинна включати психологічну підтримку і зміцнення імунітету. Новий колектив - стрес для дитини. З цим фактом пов'язане неухильне зростання захворюваності дітей в дошкільних та шкільних установах. Стресові ситуації послаблюють імунітет, зокрема захисні функції слизової ротоглотки. Хвороби розвиваються через активізацію патогенних мікроорганізмів, що призводить до респіраторного дисбіозу. В такому стані ослаблений імунітет не може боротися з бактеріями.

Постійний прийом BLIS K12 (Бактобліс) допоможе у профілактиці захворювань верхніх дихальних шляхів у вашої дитини в дитячому садку.

Рекомендації
Адаптація до садка

Адаптація до садочка - складний період, коли дитині потрібна підтримка. Чим краще вона готова до нового колективу морально, тим легше буде фізично. Щоб не допустити зайвий стрес важливо заздалегідь розповісти малюкові, куди він вирушає і навіщо:
● грайте в дитсадок вдома;
● сходіть туди на екскурсію;
● розкажіть дітям, що вони будуть робити протягом дня;
● подаруйте невеликий амулет або річ, яка буде заспокоювати, якщо малюк засумує.
Найскладніше проходить адаптація в яслах, бо малюк ще не готовий надовго розлучатися з мамою. Психологічна підготовка - 50% успіху, далі варто подбати про здоров'я малюка.
У стані респіраторного дисбіозу організм не може боротися з бактеріями, наслідок - чергова хвороба. Найчастіше це респіраторні захворювання порожнини рота у дітей. Перші «тривожні дзвіночки» - симптоми:
● швидка стомлюваність;
● запалена слизова;
● порушення роботи шлунково-кишкового тракту.
Лікування дисбіозу в основному направлено на відновлення мікрофлори. Для цього найкраще підходить BLIS K12. Бактобліс допомагає запобігти повторним інфекційним захворюванням у дітей. Він підходить для профілактики фарингіту, отиту, тонзиліту. Це безпечний препарат, який отримав 42 патенти по всьому світу. Його ефективність і гіпоалергенність підтверджена 30 роками клінічних досліджень. Бактобліс приймають по 1 таблетці в день. Тривалість курсу в межах 10-30 днів і визначається симптомами. Таблетку повільно розсмоктують, не запиваючи водою, що дуже зручно для маленьких дітей. Найкраще приймати препарат на ніч, після чистки зубів. Зберігати Бактобліс необхідно в холодильнику.

Рекомендації
Про Бактобліс
Чому
 2%
дітей НЕ хворіють на ГРЗ?

Постійна присутність штаму Streptococcus Salivarius BLIS K12 не пропускає інфекцію в організм.

Штам K12 виробляє 2 потужні антимікробні субстанції (саліваріцін A і Б),

які здатні придушити або обмежити зростання небажаних бактерій, що призводять до розвитку хвороб вуха, горла, носа, ясен, зубів, а також неприємного запаху з рота.

Бактобліс - містить штам Streptococcus salivarius K12 (BLIS ™ K12)

для профілактики тонзиліту, фарингіту, середнього отиту, а також для лікування неприємного запаху з рота (галітозу) і орального кандидозу у дітей і дорослих.

Історія винаходу
Streptococcus salivarius BLIS K12

було виділено в Новій Зеландії професором Джоном Таггом з мікрофлори рота здорової дитини, яка протягом декількох років була абсолютно здорова і ні разу не захворіла ЛОР-захворюванням

Streptococcus salivarius

штам корисних бактерій, в нормі присутніх і складаючих до 40% загальної популяції бактерій здорової ротової порожнини

BLIS

це абревіатура від англійського терміна "Bacteriocin-Like Inhibitory Substance" - «Бактеріоцино-подібна інгібіторна субстанція»

Bluestone Pharma Switzerland

власник торгової марки "Бактобліс"

Bactoblis®

кращий нутрицевтик 2015 року (Geneva Switzerland)

Ефективність та безпечність штаму BLIS K12 підтверджена численними науковими роботами протягом більше 30-річних досліджень.

Ефективність та безпечність штаму BLIS K12 підтверджена численними науковими роботами протягом більше 30-річних досліджень.

Ефективність та безпечність штаму BLIS K12 підтверджена численними науковими роботами протягом більше 30-річних досліджень.

Ефективність та безпечність штаму BLIS K12 підтверджена численними науковими роботами протягом більше 30-річних досліджень.

Переваги
Перший в Україні
1 таблетка в день
42 патенти по світу
Для будь-якого віку
Більше 30 років клінічних досліджень
Високий профіль безпеки
Гіпоалергенний
Як застосовувати
Повільно розсмоктувати, не запиваючи водою
На ніч, після чистки зубів
Рекомендується не їсти і не пити мінімум 30 хвилин після прийому
Зберігати в холодильнику
ГРВІ, фарингіт, Тонзиліт, Гострий середній отит, ЧБД
По 1 таблетці в день
10-30 днів
Гінгівіт, Афтозний стоматит, Оральний кандидоз
По 1 таблетці
10 днів
Галітоз (неприємний запах з рота)
По 1 таблетці
10 днів