Блог

Повернутися назад
1 липня 16:46

Догляд за дитиною в період захворювання

Догляд за дитиною в період захворювання - це виконання призначень лікаря, спостереження за його станом і дотримання рекомендацій ВООЗ по санітарно-гігієнічному режиму під час ГРВІ. Це полегшує перебіг хвороби, знижує ризик розвитку ускладнень, ймовірність інфікування членів сім'ї та дитячого колективу.

Про особливості догляду за приміщенням

Рекомендації по догляду за хворим при грипі, ГРВІ та ГРЗ описані в протоколах ВООЗ. Параметри в кімнаті дитини:

 • Вологе прибирання приміщення проводиться щодня. Особливу увагу слід приділяти предметам, з якими контактував дитина. Купання не заборонено. Водні процедури покращують стан дитини, видаляють токсини з поверхні шкіри, сприяють нормалізації температури.
 • Свіже повітря при застуді знижує концентрацію вірусів в приміщенні, полегшує перебіг захворювання, попереджає розвиток обструкції дихальних шляхів. Провітрювати кімнату необхідно кілька разів на день.
 • Харчування дитини при ГРВІ повинно бути легким і збалансованим. Як правило, апетит під час хвороби знижений. Не потрібно наполягати і намагатися нагодувати насильно.
 • Головне - виключити зневоднення. Дитина повинна вживати достатню кількість рідини. Чай, морси, компоти, вода - жорсткі вимоги відсутні. Орієнтуйтеся на смаки пацієнта.
 • Лікарські препарати при ГРВІ призначає лікар. Показані жарознижуючі засоби при температурі вище 38,5 градуса, при нежиті судинозвужувальні краплі в ніс, промивання носових ходів фізіологічним розчином, спреї для обробки ротової порожнини.

  Вітаміни та пробиотик Бактобліс при застуді

  Вітаміни та мінеральні комплекси - це обов'язковий компонент лікування ГРВІ. Вони беруть участь в продукції інтерферонів, інших складових системи імунітету. Дефіцит вітамінів підвищує ризик розвитку ускладнень, знижує швидкість одужання малюка.

  Прибуток дітям показані після купірування гострої симптоматики. Ротову порожнину при ГРВІ обробляють антибактеріальними препаратами. Вони пригнічують як патогенну, так і корисну флору.

  Респіраторний пробиотик Бактобліс містить штам Ssalivarius К12. Цей мікроорганізм - представник нормофлори ротової порожнини. Протягом 3 діб з початку прийому він колонізує слизові оболонки носоглотки.

  Механізм дії Ssalivarius К12 полягає в одночасному вивільненні лантобіотіков - саліваріціна А і В. Вони перешкоджають розмноженню патогенних мікроорганізмів.

  Як приймати пробіотик Бактобліс? Ефективна доза для дітей від 6 місяців - 1 саше в день, старше 3 років і дорослих - 1 таблетка. Продукт розсмоктують у ротовій порожнині.

  Про переваги прийому Бактобліса

  Відновлення микроценоза ротової порожнини - це профілактика ускладнень, рецидиву захворювання.

  Переваги використання пробіотика Бактобліс:

  • Простота прийому - 1 таблетка або саше на добу. Курс - від 10 днів. Нормалізація флори відбувається протягом 3 діб.
  • Спектр дії - пригнічує стафілокок, стрептокок, моракселлу, гемолитическую паличку;
  • Фізіологічність - містить штами нормофлори ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів.
  • Дозволено дітям з 6 місяців, вагітним жінкам.

  Респіраторний пробиотик Бактобліс від Блустоун-Фарма - це продукт з доведеною ефективністю. Реалізується тільки через аптечні мережі.

  Без медикаментозної терапії та дотримання правил догляду за пацієнтом одужання неможливо. Але потрібно не тільки придушити патоген, а й відновити нормальний мікроценоз носоглотки і верхніх дихальних шляхів малюка. І найкращим вибором буде швейцарський респіраторний пробиотик Бактобліс!

Як застосовувати
Повільно розсмоктувати, не запиваючи водою
На ніч, після чистки зубів
Рекомендується не їсти і не пити мінімум 30 хвилин після прийому
Зберігати в холодильнику
Відновлення мікрофлори ротоглотки після курсу антибіотиків
1 раз на день
20-30 днів
Попередження і зменшення епізодів респіраторних захворювань
1 раз на день
30-90 днів
Галітоз (неприємний запах з рота) та захворювання ротової порожнини
1 раз на день
10-15 днів