
Як полегшити адаптацію дитини до садка та попередити часті хвороби
Можливо і ви почали соціалізувати дитину змалечку, відвідувати розвивальні центри, знайомити малечу з дітьми друзів. Чи полегшує це адаптацію до дитячого садка? З якоїсь причини все ще залишається багато дітей, що погано адаптуються до дитячого колективу та умов у садочку: або не хочуть ходити, або постійно хворіють.
Що найважливіше для успішної адаптації?
Дуже важливе психологічне налаштування дитини, і воно великою мірою залежить від вміння вихователів організувати свою взаємодію з дітьми та дітей між собою.
На що батькам звернути увагу в період адаптації до садка:
- Як зустрічає дитину вихователь?
- Які відносини створює між дітьми?
- Чи є увага протягом дня до емоційного та фізичного стану дитини?
- Настільки часто дитина хворіє?
Останній пункт може бути вирішальним в тому, наскільки легкою та швидкою буде адаптація малюка до всієї системи в дитячому садку. Діти хворіють навіть у приватних садках, де їм можуть приділяти більше уваги і педагоги не страждають від вигорання. А коли дитина одужує та повертається до групи, адаптація починається знов.
Нерідко батьки скорочують час пропусків та приводять до групи ще хвору дитину. Коли відновлення після хвороби ще не завершене, є ризик розвитку ускладнень. Це перший крок до появи хронічних запалень, що можуть тривати роками. Крім того, дитина з нежитю або хворим горлом у групі наражає на інфікування іншу малечу.
Як зменшити частоту інфекцій у дитини?
Тож з чого розпочати адаптацію до садка? В першу чергу дитина повинна бути готова за станом здоров’я. Важливо заздалегідь подбати про природний захист від інфекцій для дитини. Це можливо з респіраторною флорою Бактобліс.
Дослідження виявили, що навіть один повний курс Бактобліс зменшує пропуски відвідування дитячого колективу за хворобою на 84,9%. Дитина рідше хворіє на респіраторні інфекції та швидше одужує.
Одна таблетка Бактобліс на день буде сприйматись дитиною, як смачна цукерка і дати її перед сном не складе для батьків клопоту.
Курс Бактобліс стане міцним захистом і значно полегшить адаптацію малюка до садочка. Адже садок повинен бути допомогою родині, а не джерелом нових інфекційних захворювань.
Корисна мікрофлора також значно покращує і психологічну адаптацію. Набагато приємніше прокидатись ранками, коли нічого не болить. Особливо, якщо потім тебе ще відведуть до твоїх друзів.