• /
  • /

Як полегшити адаптацію дитини до садка та попередити часті хвороби

Можливо і ви почали соціалізувати дитину змалечку, відвідувати розвивальні центри, знайомити малечу з дітьми друзів. Чи полегшує це адаптацію до дитячого садка? З якоїсь причини все ще залишається багато дітей, що погано адаптуються до дитячого колективу та умов у садочку: або не хочуть ходити, або постійно хворіють.

Що найважливіше для успішної адаптації?

Дуже важливе психологічне налаштування дитини, і воно великою мірою залежить від вміння вихователів організувати свою взаємодію з дітьми та дітей між собою.

На що батькам звернути увагу в період адаптації до садка:

  • Як зустрічає дитину вихователь?
  • Які відносини створює між дітьми?
  • Чи є увага протягом дня до емоційного та фізичного стану дитини?
  • Настільки часто дитина хворіє?

Останній пункт може бути вирішальним в тому, наскільки легкою та швидкою буде адаптація малюка до всієї системи в дитячому садку. Діти хворіють навіть у приватних садках, де їм можуть приділяти більше уваги і педагоги не страждають від вигорання. А коли дитина одужує та повертається до групи, адаптація починається знов.

Нерідко батьки скорочують час пропусків та приводять до групи ще хвору дитину. Коли відновлення після хвороби ще не завершене, є ризик розвитку ускладнень. Це перший крок до появи хронічних запалень, що можуть тривати роками. Крім того, дитина з нежитю або хворим горлом у групі наражає на інфікування іншу малечу.

Як зменшити частоту інфекцій у дитини?

Тож з чого розпочати адаптацію до садка? В першу чергу дитина повинна бути готова за станом здоров’я. Важливо заздалегідь подбати про природний захист від інфекцій для дитини. Це можливо з респіраторною флорою Бактобліс.

Дослідження виявили, що навіть один повний курс Бактобліс зменшує пропуски відвідування дитячого колективу за хворобою на 84,9%. Дитина рідше хворіє на респіраторні інфекції та швидше одужує.

Одна таблетка Бактобліс на день буде сприйматись дитиною, як смачна цукерка і дати її перед сном не складе для батьків клопоту.

Курс Бактобліс стане міцним захистом і значно полегшить адаптацію малюка до садочка. Адже садок повинен бути допомогою родині, а не джерелом нових інфекційних захворювань.

Корисна мікрофлора також значно покращує і психологічну адаптацію. Набагато приємніше прокидатись ранками, коли нічого не болить. Особливо, якщо потім тебе ще відведуть до твоїх друзів.

Use of Streptococcus salivarius K12 to reduce the incidence of pharyngo-tonsillitis and acute otitis media in children: a retrospective analysis in not-recurrent pediatric subjects